• Новий LOGAN

    Авто для Вашої родини
    Від 238 900 грн.*
    RENAULT Logan
    Новий LOGAN
    Новий LOGAN
Керуйте автомобілем стильно

Керуйте автомобілем стильно

Піддайтеся його шарму! Отримавши нову візуальну ідентичність, Renault LOGAN може похвалитися тими якостями, які характеризують "Дизайн від Renault".

Насолоджуйтеся комфортною поїздкою

Насолоджуйтеся комфортною поїздкою

Шукаєте комфорт? З Renault LOGAN подорожуйте з повним комфортом! Великий простір та практичні місця для зберігання речей.

Отримуйте задоволення від поїздки

Отримуйте задоволення від поїздки

Спростіть собі життя! Renault LOGAN оснащений численними технологіями для більшого комфорту та зручності в салоні.

Ваша безпека гарантована

Ваша безпека гарантована

Оскільки безпека в салоні має надзвичайно важливе значення, Renault LOGAN був розроблений для того, щоб забезпечити вам максимальний спокій під час поїздки.

Logan testimonial
Відгук власника Renault LOGAN

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

* Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 10.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.